Hyppää sisältöön

Mistä meidät löytää?

Perheentalo sijaitsee keskeisellä paikalla Joensuun keskustassa, Taitokorttelissa. Osoitteemme on Rantakatu 15. Perheentalolle pääsee Taitokorttelin pihapiiristä talon sivusta, portaiden päässä olevasta ovesta.

Nähdään talolla!

Piirroskuva vihreän ympyrän sisällä olevasta kahden käden pitelemästä älypuhelimesta, jonka yläpuolella puhelu-, tekstiviesti ja Whatsapp-viestisymbolit ja teksti "Ota yhteyttä"

Yleiset yhteystiedot

Perheentalon yleissähköposti

  • perheentalo@pelastakaalapset.fi

Perheentalon yleispuhelin

  • 050 330 6532

Yleispuhelimeen voit Whatsapp-viestillä, tekstiviestillä tai soittamalla ilmoittautua Perheentalon avoimeen toimintaan.

Minna Hiltunen, ohjaaja

p. 050 439 5209

minna.hiltunen@pelastakaalapset.fi

Tiina Aalto, ohjaaja

p. 050 414 2492

tiina.aalto@pelastakaalapset.fi

Kuvassa tuntityöntekijä Leila Laakkonen

Leila Laakkonen, tuntityöntekijä

p. 050 330 6532

leila.laakkonen@pelastakaalapset.fi

 

Maiju Juntunen, tuntityöntekijä

p. 050 330 6532

maiju.juntunen@pelastakaalapset.fi

Mia Ylhäinen, suunnittelija

p. 050 413 0563

mia.ylhainen@pelastakaalapset.fi

Anne-Maria Saaristo, kehittämispäällikkö

p. 040 548 8838

anne-maria.saaristo@pelastakaalapset.fi

Moona Suvanto, ohjaaja

Lapsiystävällinen tila -toiminta

p. 050 570 0875

moona.suvanto@pelastakaalapset.fi

Seuraa somessa

Sosiaalisessa mediassa jaamme tietoa toiminnasta, tulevista tapahtumista tai ilmoitusluontoisista asioista. Tilejämme seuraamalla olet varmasti kartalla kaikista Perheentalon ajankohtaisista asioista!